Telefon
Telefon
WhatsApp
İnstagram

Sakarya Aktaş Prefabrik Sizlere En İyi Hizmet Garantisi Vermekteyiz.

  • Köprübaşı Mah. ANKARA CAD. 372 -/- ADAPAZARI/SAKARYA
  • aktasprefabrikev@gmail.com
  • 0 (530) 583 6595
  • 0 (534) 330 1681
Prefabrik Ev Alırken Neden Sakarya Aktaş’ı Tercih Etmelisiniz?

Prefabrik Ev Alırken Neden Sakarya Aktaş’ı Tercih Etmelisiniz?

Prefabrik Ev Alırken Neden Sakarya Aktaş’ı Tercih Etmelisiniz?

 

Prefabrik Ev seçimi, bizim ve ailemiz için yapacağımız, hayatımızı direkt olarak etkileyen en önemli tercihlerden biridir. Bu nedenle ev alırken ve model seçerken gerekli olan her detay dikkatlice düşünülmeli ve ona göre karar alınmalıdır. Sakarya Aktaş Prefabrik olarak 2014 yılından itibaren, başta kendi ülkemizin dört bir yanı olmak üzere dünyanın her yerinden pek çok farkı ülkeye binalarımızı ulaştırmış olmaktan ve hala daha devam ediyor olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Bu yapılar / binalar, birçok farklı sektörde farklı amaçlarla kullanıldığını biliyoruz. Ülkemizde ve dünyamızda önde gelen inşaat projelerinin işçi koğuşları, sığınmacı kampları, prefabrik binalarda okullar, salgınlarda sahra hastaneleri, doğal felaket sonrası ihtiyaç duyulan toplu prefabrik ev projeleri, pek çok yerde kullanılabilecek olan ve kullanılan güvenlik kabinleri, konteynerler… Daha saymaya devam edebileceğimiz onlarca ürün çeşidimizle prefabrik yapı sektöründe hem kendi ülkemizde hem de tüm dünyada en çok tercih edilen şirketler arasında bulunuyoruz. Bu prefabrik yapılarımızın içerisinde en çok tercih edilen ve kullanılan ürünlerimiz prefabrik evlerdir. Prefabrik ev seçenekleri, hayalini kurduğunuz eve sahip olmanın en kolay ve en uygun yollarından biridir. Ancak evinizin üretimini ve montajını gerçekleştirecek olan firma bu hayalinizi gerçekleştirmede en önemli faktör olacaktır.

Aktaş; Prefabrik Evleriniz Çok Kısa Sürede Üretilir

Prefabrik yapılar, betonarme yapılara kıyasla çok daha kısa süre içerisinde üretilen ve kurulan yapılardır. Ev olarak prefabrik evleri tercih ettiğinizde aylarca beklemek gibi bir zorunlulukta kalmazsınız. Aktaş Prefabrik evleri ile sadece haftalar veya günler içerisinde hayal ettiğiniz prefabrik eve sahip olabilirsiniz.

AKTAŞ ile Hızlı Teslimat, Kolay Kurulum

Ülkemizin ve dünyanın her tarafından binlerce insanın tercih ettiği, memnun kaldığı Aktaş prefabrik evler, demonte yapıya sahiptir. Her bir parçası özenle ve ayrı olarak en son teknoloji üretim sistemlerine sahip olan prefabrik tesislerimizde titizlikle en ince ayrıntısına kadar üretilirler. Uluslararası standartlarda üretilen sertifikalı evlerimiz yine aynı şekilde uluslararası taşıma standartlarında dilediğiniz bölgeye ulaştırılır ve montajı uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilerek kullanıma hazır bir vaziyette siz değerli müşterilerimize teslimatı sağlanır.

Profesyonel Satış Sonrası Destek Garantisi

Sakarya Aktaş Prefabrik olarak, sadece sipariş ve sözleşme esnasında değil, evinizin kurulumu ve montajı tamamladıktan ve siz prefabrik evinizde oturmaya başladıktan sonra da sizin yanınızdayız. Karşılaştığınız herhangi bir problemde, prefabrik evlerimizle ilgili denk geldiğiniz herhangi bir problemde size profesyonel satış sonrası destek hizmeti ve garantisi sunuyor ve en kısa zaman zarfında probleminizi çözüme kavuşturmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Her Zevke Uygun Prefabrik Ev Modeli

Prefabrik ev cümlesi duyulduğunda, akla ilk olarak standart tek tip ve basit tasarımlı prefabrik yapılar gelir. Sakarya Aktaş Prefabrik olarak kendi alanında uzman mimar ve mühendislerin bulunduğu bünyemizdeki ekiplerimizle birlikte istisnasız her zevki ve her ihtiyacı düşünerek evlerimizi tasarlamaya devam ediyoruz. Evlerimizin arasında isteğinize göre tek katlı ve dubleks prefabrik evler mevcuttur. Tek katlı prefabrik ev modellerimizin içerisinde daha dar alanlara yönelik tek veya iki odalı ev seçeneklerimiz bulunduğu gibi, daha geniş ve büyük alanlar ya da daha kalabalık ailelerin kullanımına uygun olan, iki ya da üç odalı modellerimiz de bulunmaktadır. Villa prefabrik ev (iki katlı prefabrik ev) modellerimizin içerisinde de iki, üç veya daha fazla odaya sahip olan prefabrik evlerimizle birlikte, siz değerli müşterilerimize teras ve garaj seçenekleri de sunmaktayız. Prefabrik Evlerimizin hepsi istisnasız olarak esnek tasarım imkanına sahiptir üretici firma olmanın avantajı burada devreye giriyor. İç ve dış panellerin tamamen sizin seçtiğiniz boya ve farklı dekoratif kaplamalar kullanarak hayalinizdeki evi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Sadece Üstün Kaliteli Malzeme

Hayatımızı direkt olarak etkileyen temel yaşam alanlarımızın yapısında tercih edilen malzemelerin kalitesi, prefabrik ev seçiminde bir diğer önemli faktörlerdendir. Sakarya Aktaş prefabrik ev yapılarında, elektrik tesisatında tercih edilen kablolar, sigorta kutuları ve sıhhi tesisatta ve armatürlerde kullanılan lavabo ve duş armatürlerine ve borulara, binanın iç ve dış duvarlarında tercih edilen boyalardan kapıların kilitlerine kadar hepsinde istisnasız TSE belgeli malzemeler kullanmaktayız. Aynı zamanda evlerimizde kullandığımız çinko kaplanarak galvanize edilmiş bina çeliği sayesinde evlerimizi depreme dayanıklı hale getiriyoruz. Size dört mevsim tüm yıl boyunca güvenli kullanım imkanı sunuyoruz. Bununla birlikte yine evlerde kullandığımız yanmaz sınıfı malzemeler ve yanma olasılığı minimum seviyede olan malzemeler sayesinde Aktaş Prefabrik evleri depreme dirençli olduğu kadar yangına karşı da koruma sağlıyor ve uzun ömürlü oluyor.

Ekonomik Fiyat

Prefabrik Ev tercihi yapılırken evin sağlam olması, uzun süreli kullanım ömrüne sahip olması ve estetik açıdan güzel bir tasarıma sahip olması ne kadar önemliyse bütçenize uygun bir fiyata sahip olması da bir o kadar önemlidir. Sakarya Aktaş prefabrik ev, sahip olduğu üst sınıf kalite ve güvencesiyle sıradan prefabrik evlere oranla çok daha uzun kullanım süresi uzun ve dayanıklı olmakla birlikte, fiyatıyla da sektöre kıyasla daha ekonomiktir.

Ülkemizden ve dünyanın her yerinden binlerce müşteri referansı…

Müşteri referansı, sizlere çoğu zaman ürünün kalitesi ve üretici firma hakkında, ürün ile ilgili sunulan bir sürü detay özellikten çok daha fazla ipucu ve güven verebilir. Sakarya Aktaş Prefabrik evlerinin sadece Türkiye’de binlerce müşterisi vardır ve dünyanın her bir noktasından binlerce kullanıcı referansına sahiptir. Siz de Sakarya Aktaş Prefabrik’e gelin, gerçekten uygun fiyatlara, birinci sınıf kaliteye hayalinizdeki prefabrik eve sahip olun.

 

Prefabrik Ev İçin İzin Gerekir Mi?
10 Mayıs 2024, 20:00
Prefabrik Ev ve Yapıların Malzemeleri Nelerdir?
17 Mayıs 2024, 11:40